Kalendarz

Warsztaty, koncerty, wycieczki i imprezy. Jesteśmy muzykami, terapeutami dźwiękiem i trenerami jogi. Pojmujemy muzykę jako okno duszy. Dzięki naszej unikalnej kombinacji ruchu i dźwięku oferujemy klucz do szczęśliwego i zdrowego życia.

27.09. - 18.10.

Tajwan Tour 2017

W 2015 roku koncertowaliśmy w Europie, w 2016 na Zachodnim Wybrzeżu Ameryki Północnej graliśmy dla tysięcy ludzi… Przebyliśmy tysiące kilometrów w furgonetce wypełnionej wszystkimi naszymi instrumentami, podziwiając zachwycające krajobrazy. W 2017 roku, po zaproszeniu od Host Juli Chiu, zdecydowaliśmy się przekroczyć wodę w innym kierunku i poznać smak Orientu!…

Czytaj więcej…

9-11 marca 2018

Dźwiękowy Spa Restart Weekend

Zrób dla siebie coś wyjątkowego! Zapraszamy do naszego centrum do Porąbki, gdzie spędzisz wspaniały weekend z dźwiękiem, sztuką i nawiązywaniem głębokiej relacji z samym sobą. Sprawdź szczegóły. Polecamy!

Czytaj więcej…

19-23.04.2018

MEM Joga – szkolenie instruktorskie

Abby DelSol i Karin Gibson zapraszają do udziału w niezwykle bogatym programowo warsztacie, które przygotuje Cię do roli instruktora MEM Jogi – łączącej ruchy ciała z emocjami. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami.

Czytaj więcej…

25 Maja - 3 Czerwca 2018

9-dniowy Trening “Gong i Dźwięk w terapii” – I/2018

W naszym ośrodku w Porąbce transformacja i nauka przebiegają w organiczny i delikatny sposób. Zabierzemy Cię w podróż przez dźwięk, poznasz nowe techniki i poćwiczysz różnorodne i zróżnicowane metody posługiwania się dźwiękiem jako drogą zdrowienia i dobrostanu.

Czytaj więcej…

29 Czerwca - 8 Lipca 2018

9-dniowy Trening “Gong i Dźwięk w terapii” – II/2018

Trening jest skierowany do wszystkich, którzy fascynują się gongiem, improwizacją muzyczną, jogą, świętą geometrią, a nade wszystko dla tych, którzy odczuwają rezonans z pięknem Natury, która w miejscu naszego spotkania ma wyjątkowy, pierwotny, a zarazem kosmiczny charakter.

Czytaj więcej…

17 Sierpnia - 26 Sierpnia 2018

9-dniowy Trening “Gong i Dźwięk w terapii” – III/2018

Warsztat ten jest w szczególności dedykowany wszystkim, którzy w pełni chcą wykorzystać potencjał dźwięku w Ceremoniach, warsztatach rozwoju osobistego oraz w codziennych zajęciach w różnych miejscach pracy.

Czytaj więcej…