Kalendarz

Warsztaty, koncerty, wycieczki i imprezy. Jesteśmy muzykami, terapeutami dźwiękiem i trenerami jogi. Pojmujemy muzykę jako okno duszy. Dzięki naszej unikalnej kombinacji ruchu i dźwięku oferujemy klucz do szczęśliwego i zdrowego życia.

7-16 Lipiec / 18-27 Sierpień 2017

9-DNIOWY TRENING “GONG I DŹWIĘK W TERAPII” – PORĄBKA

Chcielibyśmy przywitać Was w naszym magicznym miejscu w sercu Polskich gór. Zabierzemy Cię w podróż poprzez dźwięk, gdzie nauczysz się nowych technik i będziesz praktykować różne metody pracy/zabawy ze sobą.

Czytaj więcej

20 lipca do 23 lipca 2017

Dźwięk Ameryki – Potęga gliny – Porąbka, Polska

Stwórz swój własny instrument z gliny. Zapraszamy na wyjątkowy Warsztat, na którym bezpośrednio doświadczysz pracy i zabawy z żywiołem Ziemi, Wody, Ognia i Powietrza. Finałem tego doświadczenia będzie Twoja wiedza poparta doświadczeniem oraz instrumenty z gliny…

CZYTAJ WIĘCEJ

15-17 września

Dźwiękowy Spa Restart Weekend

Zrób dla siebie coś wyjątkowego! Zapraszamy do naszego centrum do Porąbki, gdzie spędzisz wspaniały weekend z dźwiękiem, sztuką i nawiązywaniem głębokiej relacji z samym sobą. Sprawdź szczegóły. Polecamy!

Czytaj więcej…

27.09. - 18.10.

Tajwan Tour 2017

W 2015 roku koncertowaliśmy w Europie, w 2016 na Zachodnim Wybrzeżu Ameryki Północnej graliśmy dla tysięcy ludzi… Przebyliśmy tysiące kilometrów w furgonetce wypełnionej wszystkimi naszymi instrumentami, podziwiając zachwycające krajobrazy. W 2017 roku, po zaproszeniu od Host Juli Chiu, zdecydowaliśmy się przekroczyć wodę w innym kierunku i poznać smak Orientu!…

Czytaj więcej…